Sporthírek

Sport hírek, elemzések és érdekességek. Sport rovatunkban követheted a kedvenc sportolóiddal, csapataiddal kapcsolatos legfrissebb híreket.
FTC Telekom

A Ferencváros kikapott a Spandau Berlintől

A Ferencváros 11-10-re kikapott szerdán a német Spandau Berlin otthonában a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, B csoport, 5. forduló:

Spandau Berlin (német) – FTC-Telekom Waterpolo 11-10 (4-3, 2-2, 3-3, 2-2)

A sorozat eredményközlő oldala alapján az első gólt a vendégcsapat szerezte, de a hazaiak fordítottak (3-1), majd a folytatásban egy megingástól eltekintve – a második negyed 6. percében az FTC ismét egygólos előnyre tett szert -, kézben tartották a mérkőzést. Az FTC egy-kétgólos hátrányban tapadt német vendéglátójára, és végül minimális különbséggel maradt alul. A német csapat kapuját Baksa László védte, a Ferencváros legeredményesebb játékosaként a görög Sztilianosz Argiropulosz-Kanakakisz négy góllal zárt.

A három győzelemmel és két vereséggel álló zöld-fehérek január 25-én a szerb Novi Beograd gárdáját fogadják. A Spandau Berlin két-két döntetlen és vereség után az első győzelmét aratta.

Forrás: MTI; Fotó: waterpolo.hu