Az újabb átigazolási időszak közeledtével ismét felmerül Szalai Attila távozásának lehetősége. Az NB1.hu német sajtóhírekre hivatkozva arról ír, hogy klubja, a Hoffenheim nem marasztalja a magyar válogatott védőt.
Szalai idén egyetlen tétmeccsen sem játszhatott abban a Hoffenheimben, ahol tavaly őszi érkezése óta nem találta meg számításait. Helyzetén az idén tavaszi freiburgi kölcsönjáték sem segített.
A Sky újságírója szerint a Hoffenheim új játékost igazolna Szalai posztjára, akinek így már végképp nem lesz maradása. Csapata az osztrák válogatott Florian Grillistch-csel egyetemben megválna tőle.