Az éjszaka közepén kellett elhagynia a frankfurti hotelt a Ferencváros játékosainak és munkatársainak, miután a szállodában megszólalt a tűzjelző berendezés. Az esetről az NB1.hu számolt be helyszíni riportban.
A Fradi csapata és munkatársai éppen a mérkőzés utáni kései vacsorát fogyasztották, amikor jött a jelzés. Első körben a pincér kedvesen jelezte mindenkinek, hogy nyugodjanak meg, technikai probléma áll fenn. Egy-két perccel rá azonban beviharzott a felettese, aki mindenkit arra kért, hogy biztonsági okokból hagyja el az épületet – írja a lap.
Tűzriadó a hotelben, éjjel evakuálták a Fradi stábját és játékosait
A beszámoló szerint csak a szerencsések töltötték kabátban a hotel előtt ezt a cirka negyed órát, az átlag melegítőben, míg a pechesek papucsban várakoztak, a mérkőzésen megsérülő Dibusz Dénes pedig mankóval álldogált a hideg éjszakában.
Mivel a riasztás tévesnek bizonyult, nagyjából negyed óra után a hotel összes vendége visszatérhetett a létesítménybe.
(Kiemelt kép: NB1.hu)