Megnyerte vasárnapi bajnoki mérkőzését a Viktoria Plzen, amely csütörtökön a Ferencvárost fogadja a labdarúgó Európa-ligában, a nyolcaddöntőbe jutásért zajló párharc visszavágóján.
A cseh bajnokság második helyén álló együttes a Teplice vendége volt és a nigériai Rafiu Durosinmi duplájával 2-0-s sikert aratott.
A Ferencváros csütörtökön 1-0-ra verte a Groupama Arénában a Plzent.
A párharc győztese a spanyol Athletic Bilbaóval vagy az olasz Lazióval találkozik majd a legjobb 16 között az Európa-ligában.
A Plzen-Ferencváros találkozó csütörtökön 21 órakor kezdődik.
(Kiemelt kép: Facebook / FC Viktoria Plzeň)