Sporthírek

Sport hírek, elemzések és érdekességek. Sport rovatunkban követheted a kedvenc sportolóiddal, csapataiddal kapcsolatos legfrissebb híreket.
evezés

Kajak-kenu: öt éremmel zárt a magyar csapat

A szombat délutáni 200 méteres vegyes számokban nem sikerült érmet szerezni, így a magyar kajak-kenu válogatott öt éremmel, egy-egy arannyal és ezüsttel, valamint három bronzzal zárta a krakkói Európa Játékokat, amely a sportág idei kontinensviadala is volt.

Kétszáz vegyesen a Nagy Bianka, Fekete Ádám kenus duó szoros küzdelem végén maradt le a dobogóról, negyedik lett, míg a Lucz Anna, Vajda Bence kajak kettes kilencedikként zárta a döntőt.

A pálya adottságai miatt a lengyelországi versenyen csak 200 és 500 méteres számokat rendeztek.

Forrás: MTI; Fotó: Czeglédi Zsolt
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)