Edoardo Bove december 1-én lett rosszul a milánóiak elleni bajnoki 17. percében.
Az AS Roma kölcsönjátékosát még kedden műtötték meg. A 22 éves futballistának egy mesterséges szívbeindító eszközt ültettek a mellkasába, ami miatt az olasz bajnokság előírásai értelmében többet nem léphet pályára a Serie A-ban.
Edoardo Bove dopo 12 giorni ha lasciato l’ospedale Careggi per tornare a casa 🙏💜#Bove #DAZN pic.twitter.com/crp5hn6Z2G
— DAZN Italia (@DAZN_IT) December 13, 2024
Az ANSA értesülése szerint Bove amint megkapja a szükséges teszteredményeket, meghozhatják az orvosokkal a döntést, hogy maradjon-e az eszköz, vagy kivegyék azt. Előbbi azt jelentené, hogy külföldön tudná csak folytatni a pályafutását.
A fiatal olasz már otthon várja a híreket, hiszen a portál állítása alapján hazaengedték.
Borítókép: Facebook / ACF Fiorentina