Szoboszlai Dominik betegség miatt hagyta ki csapata legutóbbi két mérkőzését. A magyar válogatott csapatkapitányát a Manchester United elleni bajnokin és a Tottenham elleni Ligakupa-meccsen is nélkülözni kényszerült a Liverpool.
A csapat vezetőedzője, Arne Slot ugyanakkor a csapat soron következő mérkőzése előtti sajtótájékoztatón jó hírt közölt Szoboszlai, illetve a szintén egészségügyi okok miatt kimaradó Jarell Quansah kapcsán is.
„Dominik csütörtökön már edzett az U21-esekkel. Jarell kisebb betegséggel bajlódott múlt héten, emiatt is kellett lehoznom legutóbb, de úgy számolok, hogy bevethető lesz holnap” – mondta a szakvezető az Accrington Stanley elleni kupamérkőzést megelőzően.