Sporthírek

Sport hírek, elemzések és érdekességek. Sport rovatunkban követheted a kedvenc sportolóiddal, csapataiddal kapcsolatos legfrissebb híreket.
Dunaújváros

Négygólos előnyt szerzett idegenben Dunaújváros

A Dunaújváros 13-9-es győzelmet aratott szombaton a spanyol CE Mediterrani vendégeként a női vízilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán.

A visszavágót február 25-én rendezik.

Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés:

CE Mediterrani (spanyol)-Dunaújváros 9-13 (1-4, 3-3, 1-4, 4-2)

a magyar csapat gólszerzői: Mahieu, Mucsy, Dobi, Sajben 2-2, Pál, Jonkl, Sümegi, Garda, Horváth 1-1

Nagyszerűen kezdett a magyar együttes, az első negyed végén már négy góllal is vezetett, amikor a házigazda spanyolok először a kapuba találtak.

Mihók Attila együttese ezzel gyakorlatilag meg is alapozta sikerét, riválisa még a második negyedben ugyan kétszer is felkapaszkodott két gólra, de utána folyamatosan nőtt a különbség.

A hajrában a hazaiaknak már csak az eredmény kozmetikázására volt esélyük, végül az előző idényben LEN Kupa-döntős Dunaújváros négygólos előnnyel várhatja a visszavágót.

Forrás: MTI; Fotó: facebook.com/DFVE.EU
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)