A magyar bajnokság egyik legtámadóbb stílusú csapata a Paks, amely Bognár György irányításával következetesen a lőjünk többet az ellenfélné című alapelv híve.
A csapat – ha lehet így mondani, csak még paksosabb lett a télen, hiszen Ádám Martin és Könyves Norbert személyében két újabb, az NB I-ben már többször bizonyított támadó csatlakozott a Böde-Hahn-Tóth trióhoz.
A tűzerő tehát maximálishoz közeli a tolnaiaknál, a Hahnon kívül mindenki bevethető a Győr ellen, és a felkészülés sem sikerült rosszul a zöld-fehéreknek.
A Paks valószínűleg ugyanúgy nekimegy majd az ellenfelének, ahogyan teszi azt szinte mindig az NB I-ben. Ráadásul mindezt négy játékpercekre éhes csatárral, akik emiatt egymással is küzdenek majd.
Noha egy hosszú szünet utáni első tétmeccs mindig extra rizikót hord magában, mi letesszük a voksunkat Bognár Györgyék támadójátéka mellett.
(Kiemelt kép: paksifc.hu)
