A Liverpool magyar középpályása szenzációs teljesítménye után értékelte a címvédő Manchester City ellen idegenben 2-0-ra megnyert bajnokit.
A Mersey-parti vendégek Mohamed Szalah találatával szereztek vezetést, amit Szoboszlai Dominik készített elő. Később az egyiptomi támadó viszonozta a kölcsönt, és mesterien találta meg a válogatottunk csapatkapitányát, aki ballal okosan a rövidbe gurított.
“A meccs után mondták, hogy a szurkolóink már azt énekelték, hogy megnyerjük a bajnokságot, de én annyira fáradt voltam, hogy nem is hallottam” – nyilatkozta Szoboszlai.
“Higgadtnak kell maradnunk, és mennünk kell tovább előre, mert szerdán a Newcastle ellen is kemény meccs vár ránk. Remélem, végül összejön az, amire vágyunk” – tette hozzá.
A Pool a 26. forduló után tizenegy ponttal vezeti a Premier League tabelláját az Arsenal előtt.
Arne Slot csapata szerdán a Szarkákkal játszik az Anfielden, az Ágyúsok pedig Nottinghambe utaznak.
(Kiemelt kép: Facebook / Liverpool FC)