A Liverpool a magyar válogatott csapatkapitányával kezdőjében ütötte ki a kiesés ellen menekülő Ipswich Town gárdáját a Premier League 23. fordulójának szombati játéknapján.
Az immár 18 bajnoki óta veretlen Vörösök gyakorlatilag már az első félidőben eldöntötték a három pont sorsát.
Az első gólt Szoboszlai Dominik szerezte, aki a 16-os előterében vette át a labdát, majd egy csel után 17 méterről, ballal a bal alsó sarokba lőtt, a kapus csak beleérni tudott a labdába.
A középpályás – akit később, a 68. percben lecseréltek – harmadszor volt eredményes a mostani bajnoki idényben.
Szintén fölényes győzelmet aratott a másik “magyaros” PL-csapat. A Bournemouth 5-0-ra győzte le az eddig szárnyaló Nottingham Forestet. Kerkez Milos végigjátszotta a mérkőzést.
Kiemelt kép: Facebook / Liverpool FC