Tűz ütött ki a Puskás Arénában, a hatodik emeleten két légtechnikai berendezés égett – tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivő-helyettese kedden este az MTI-t.
Az NSO idézi Kiss Ádám szóvivő-helyettest, aki azt mondta: a fővárosi hivatásos tűzoltókat riasztották; 5 járművel 21 tűzoltó érkezett a helyszínre, akik kézi tűzoltó készülékekkel „megszüntették a lánggal égést”. Hozzátette: jelenleg tart a végleges oltás, a felhevült elemek visszahűtése és az épület átvizsgálása.
Sérültekről egyelőre nincs hír.
(Kiemelt kép: MTI/Illyés Tibor)