Április 19-én újra versenybe szállnak Magyarország legjobb krupiéi. A sikeres szereplés díja ismételten nem kisebb, minthogy ki képviselheti hazánkat az idei European Dealer Championship versenyén.
Tavalyi évben hosszú idő után újra útjának indította a Magyar Kaszinó Társaságok Szövetsége az Országos Krupié Bajnokságot. A cél nem változott – legyen egy minőségi verseny újra, ahol a magyarországi kaszinók által delegált krupiék összemérhetik a tudásukat egy szakmai zsűri előtt. A fődíj kellőképpen motiváló, hiszen ez az első két helyezett számára az indulás jogát jelenteti európa legnagyobb krupié versenyén, az European Dealer Championshipen.
A tavalyi évben Horváth Zoltán, a Casino Win Győr valamint Nyers Dominik, a budapesti Las Vegas Casino EuroCenter indulója nyerte el ezt a lehetőséget. Ahogy írtunk is róla előző évben, a győztesek nagyon szépen helyt álltak a Monte Carlóban rendezett Európa-bajnokságon. Zoltán a 3. helyen végzett, és Dominik is beküzdötte magát fiatal kora ellenére az első 16 legjobb versenyző közé!
Zoltánnal podcast csatornánk készített egy beszélgetést a krupiék világáról, melyet itt meghallgathattok:
https://share.transistor.fm/s/1e1dfb3c
Az idei verseny hasonlóan izgalmasnak ígérkezik. A résztvevők érzik ennek a súlyát, hiszen a Casino Win Győr egy külön selejtező házi versenyt is rendezett még március 23-án. Érdekes információ, hogy Horváth Zoltán – a tavalyi országos bajnok és többszörös Európa-bajnoki helyezett – már lassan több generációját nevelte ki a magyar krupié utánpótlásnak. Idén már úgy döntött, hogy teret enged a fiataloknak, és mesterként tereli tanítványait a sikerhez vezető úton.

Felkészülni, hiszen április 19-én újra versenybe szállnak Magyarország legjobb krupiéi a Las Vegas Atlantis Casino asztalainál, hogy kiderüljön, ki lesz 2023 országos bajnoka!
Az eseményről bővebben beszámolunk majd!
Borítókép: Casino Win Győr